506 871 347,  

  edumelodica@onet.pl,  

 facebook.com/Edumelodica

Zapraszamy do kontaktu: tel. 506-871-347 lub 604-982-155, z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Kadra – Żłobek

 

Magda Tocha Ukończyłam studia drugiego stopnia. studiów pedagogicznych na specjalizacji opiekuńczo-wychowawczej. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Dzieci mają w sobie tak dużo energii i radości, dzięki której każdy dzień jest inny. W tej pracy po prostu nie można się nudzić!

Joanna Galikowska

Ukończyłam Studium Medyczne o profilu opiekunka dziecięca.Pasjonuję się rozwojem fizycznym i psychomotorycznym dziecka.W pracy z maluszkami skupiam się na ich prawidłowym rozwoju,zaspokajaniu ich potrzeb. Dlatego do każdego dziecka podchodzę indywidualnie ,by każde czuło się dobrze,odkrywało i rozwijało swoje male ukryte talenty,poznawało otaczający świat poprzez zabawę oraz twórczość plastyczną .Dzieci są dla mnie antidotum na szara rzeczywistość.

Jestem mama 17 letniego syna i 12 letniej córki.

Moją życiową dewizą jest myśl Janusza Korczaka -” Kiedy śmieje się dziecko,śmieje się cały świat ” 🙂

Alicja Mazur

Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania. Pracowałam w prywatnych firmach, w służbie zdrowia, ale czułam, że to nie ta droga, że muszę znaleźć coś innego. Zainteresowana edukacją najmłodszych rozpoczęłam przygodę z kursem opiekuna dziecięcego i pracą z dziećmi. Temat dzieci zawsze był mi bliski, a odkąd jestem mamą, szczególnie. Dzieci są tak niesamowicie zagadkowe i kreatywne, że można się od nich uzależnić. Każdego dnia uczę się od nich czegoś nowego. Mam nadzieję, że one ode mnie również. Moimi ulubionymi formami pracy z dziećmi są taniec i śpiew. Zależy mi, aby dzieci w Melodice były szczęśliwe, uśmiechnięte i czuły się bezpiecznie. Jestem w tym miejscu, ponieważ praca z dziećmi jest wspaniałą przygodą.