506 871 347,  

  edumelodica@onet.pl,  

 facebook.com/Edumelodica

Zapraszamy do kontaktu: tel. 506-871-347 lub 604-982-155, z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

O Nas

Działalność:
EduMelodica działa już od 9 lat.
W 2011 roku powstał Żłobek na ulicy Kubusia Puchatka 1, który był pierwszą tego typu placówką w Tczewie.
W 2013 roku zrealizowano projekt Unijny gdzie partnerem była Gmina Miejska Tczew. W następnych latach stworzono Żłobek na ul. Jagiellońskiej, gdzie w wyniku potrzeb kierowanych ze strony rodziców, budynek przekształcono w Przedszkole.
Od stycznia 2018 działa Przedszkole Niepubliczne Edumelodica przy ul. Żwirki 38, gdzie działania są realizowane z jeszcze większym rozmachem.
Podstawą naszego działania jest wykwalifikowana kadra , która otacza dzieci w NASZYM przedszkolu czułą i profesjonalną opieką. Bardzo ważna jest współpraca z rodzicem. Grupy są kameralne, dzięki temu nauczyciele doskonale znają dzieci, które mają pod swoją opieką. Sposób w jaki się rozwijamy jest najlepszą rekomendacją jakości naszej pracy i dowodem zadowolenia dzieci oraz ich rodziców.

Kadra:
Rekrutacja jest przeprowadzana bardzo skrupulatnie. Każda osoba jaka ma styczność z dziećmi musi spełniać wysokie wymagania. Musi posiadać nie tylko kwalifikacje formalne, lecz także być ciepłą osobą o empatycznym podejściu do dziecka. Mały człowiek jest jak skarb, który trafia do nas by go kształcić i wspomagać jego rozwój. Podstawą działań i pracy w EduMelodice jest dobra energia i pozytywna atmosfera. Ma to duży wpływ na pracę z dziećmi. O tym przekonujemy się codziennie i pewnie dlatego zdarza się, że dzieci nie chcą wychodzić z EduMelodici – po prostu czują się u nas świetnie! 🙂

Misja:
Przedszkole zapewnia opiekę, wychowanie i rozwój w atmosferze szacunku i bezpieczeństwa oraz tworzy warunki umożliwiające dzieciom osiągnięcie dojrzałości szkolnej. Cały proces edukacyjny przebiega w osnowie kształcenia umuzykalniającego. Objawia się to poprzez występy, dużą ilość śpiewanych piosenek, tańców oraz indywidualną naukę gry na pianinie.

Co nas wyróżnia:
Poza sumienną pracą edukacyjną oferujemy: kształcenie umuzykalniające, intensywną i bieżącą profilaktykę logopedyczną, naukę gry na pianinie i kameralną ilość dzieci w grupach. Zarówno żłobek jak i przedszkole cechuje indywidualne podejście do dziecka, a ciepła atmosfera i doświadczeni wychowawcy stwarzają idealne warunki do rozwoju dzieci.